.

poniedziałek, 29 maja 2017

W tygodniu


 Informacje ogólne:
1. Książki do biblioteki szkolnej oddajemy już od 1 czerwca do połowy czerwca. 
2.Bardzo proszę o uregulowanie zaległych opłat i bieżących zgodnie z podanym terminem. 
3. Bardzo proszę o informacje, kto z dzieci pojedzie na wycieczkę "Rejs po Wiśle".

Wtorek:
1. Badanie  kręgosłupa dzieci zgłoszonych. Trzeba mieć 18 zł.
2.Dzieci w miarę możliwości przychodzą ubrane na niebiesko. Informacje na temat projektu wklejone do zeszytu. 
3. Przypominamy słowa piosenki "Płynie Wisła, płynie"  - tekst dostępny w Internecie.

Czwartek:
Zajęcia terenowe od godz. 8.00 do 11.30. Przychodzimy bez tornistrów. Obiad i świetlica bez zmian. Dzieci można odebrać z okolic Skate Park (plac zabaw) przy Urzędzie Gminy od godz. 11.15. O tej godzinie dzieci wracają do szkoły na obiad i do świetlicy pod opieką wychowawczyni. Świetlica do końca z wychowawczynią. Dzieci mogą wrócić samodzielnie do domu - proszę o pisemną informację w zeszycie kontaktów.

Piątek:
Zbiórka na wycieczkę do jednostki wojskowej o godz. 8.30. Starsi koledzy będą w tym czasie na Mszy Św. w kościele. Planowany powrót około 15.00. Bardzo proszę dzieci stołujące się w szkole, by zgłosiły rezygnację z obiadu piątkowego. W koszarach liczne atrakcje i grochówka. Trzeba zabrać picie i jedzenie. Dzieci mogą zabrać telefony komórkowe za zgodą rodzica i na własną odpowiedzialność.

Sobota:
Laureaci Gminnego Konkursu Artystycznego "Kochamy muzykę" (Ula, Iza, Julia W., Madzia, Lucynka i Igor) proszeni są o odbiór nagrody w sobotę 03.06. o godz. 13.00 w Urzędzie Gminy. Nagrody zostaną rozdane podczas Gminnego Dnia Dziecka.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza