.

czwartek, 15 marca 2018

Tajemnicze Chiny

Braliśmy udział w warsztatach. Oglądaliśmy zdjęcia osobliwości Chin, "badaliśmy" gatunki ryżu, wykonaliśmy chińskie czapeczki, bawiliśmy się ze smokiem chińskim. 
Obserwowaliśmy różne doświadczenia - np. wybuch wulkanu, podziwialiśmy płonący ogień w wodzie. Otrzymaliśmy darmowe bony na zajęcia  przygodowo - podróżnicze.
Uprzejmie przypominam, że bierzemy udział w szkolnych konkursach organizowanych przez SU. By zdobywać punkty i otrzymać certyfikat musimy wykonać zadania w 100%.
Kolejne zadania:
*21 marca - powitanie wiosny. Będzie to wiosenna metamorfoza - wesołe dni- "Marcowa pogoda w kratkę". Każdy z nas powinien mieć ubranie w kratkę. Na przerwach będą zabawy.
*22 marca wszystkie klasy I -III na pierwszej lekcji wykonują wielkanocne kanapki z jajem na smaczny początek dnia. Pomyślcie, jak wykonać smaczną i ładną kanapkę.
1.Uprzejmie przypominam, że konkurs przyrodniczy odbędzie się 23 marca. Zgłoszone dzieci otrzymają stosowne informacje. 
2.W II semestrze firma prowadząca warsztaty z robotyki będzie prowadziła zajęcia w szkole (po lekcjach). Będzie to cykl 14 zajęć. Koszt jest różny. Wpłata jednorazowa za całość - 297, 50zł (zniżka 15%). Wpłacać można ratalnie (4 raty po 87,50zł - wówczas całkowity koszt to 350 zł).
Zgłoszenia i wpłaty dla chętnych proszę kierować do wychowawcy.
3.Akademia Twórczego Rozwoju "Bystrzak" organizuje zajęcia warsztatowe dla zgłoszonych 20-25 osobowych grup.
Koszt od dziecka - 15 zł. Bardzo proszę o pisemne ustosunkowanie się do oferty (w zeszycie do kontaktów proszę napisać, czy wyrażają Państwo zgodę, czy nie).  
Propozycje:
1.Warsztaty tematyczne
2.Warsztaty podróżnicze
3.Warsztaty osikowe
4.Warsztaty decoupage
5.Warsztaty chemiczno -magiczne
6.Warsztaty kulinarne 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza