.

poniedziałek, 7 września 2015

Bieżące sprawy

1. Na blogu pojawiają się różne informacje dla rodziców i dla uczniów (np. tekst piosenki). Nie oznacza to, że dzieci mają zadania domowe zadawane na blogu. Są one przeznaczone dla dzieci nieobecnych i dla rodziców, by wiedzieli, co było w szkole. 
2. Zadania domowe: celowo są zadawane ustnie (nauczyciel liczy się z możliwością "zapomnienia"). Ćwiczymy umiejętność słuchania.


3. Na Państwa prośbę od dziś szatnia jest na II piętrze - boks w środkowej części szatni, podpisany. Bardzo proszę o opróżnienie dotychczasowych szafek i przekazanie kluczy wychowawcy lub wychowawczyni kl. I a.
Ze względu na kumulację zakończenia zajęć w tym samym czasie, dzieci mogą korzystać z szatni pod opieką nauczyciela dyżurującego. Ustawiają się "gęsiego" i oczekują na swoją kolej. W trosce o bezpieczeństwo, maksymalna liczba dzieci przebywających w boksie to 5 osób. Z szatni dzieci zabierają potrzebne ubrania, buty i wychodzą. Przebierają się na ławeczkach przy szatni. Stąd gorąca prośba do Państwa, by ławeczki były do dyspozycji dzieci.
Obuwie szkolne dzieci w podpisanych woreczkach odnoszą do szatni i wieszają na wieszaczkach.  W okresie jesienno- zimowym będzie więcej do ubrania (kurtki, czapki, szaliki, rękawiczki).  

4.Kółko - jutro na 7. lekcji jest kółko. Od liczby osób (stanowiska komputerowe) zależy rodzaj kółka. Niewiele było informacji zwrotnej.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza